Конкурси

2015-2016 н.р.

КОНКУРС «ЧАРІВНІ БАРВИ ПОЛІССЯ»

Номінація «Паперопластика»

І місце – Вавіло Дарина та  Амбарова Євгенія

Номінація «Паперопластика» (оригамі)

ІІІ місце – Віннікова Олександра

Номінація «Вишивка нитками»

І місце – Зикунова Марина

ІІ місце – Лук’яненко Тетяна

ІІІ місце – Віннікова Олександра

Номінація «В’язання гачком»

ІІІ місце – Алхімова Вікторія

Номінація «Сувеніри»

ІІ місце – Амбарова Євгенія

Номінація «Механічна іграшка»

І місце – Дубінчин Олександр

Номінація «Художня обробка деревини»

ІІ місце – Целуйко Олександр,

ІІІ місце – Лук’яненко Тетяна

ІІІ місце – Мандров Володимир

2016-2017 н.р.

КОНКУРС «ЧАРІВНІ БАРВИ ПОЛІССЯ»

Номінація «Паперопластика» (оригамі)

ІІІ місце – Малярова Оксана

Номінація «Вишивка бісером»

ІІ місце – Подоляко Наталія

ІІ місце – Зикунова Марина

ІІІ місце – Подсіткина Дарія

Номінація «Вишивка нитками»

ІІІ місце – Зикунова Марина

ІІІ місце – Подоляко Наталія

ІІІ місце – Щекатурина Оксана

Номінація «Вишивка рушників»

ІІІ місце – Лук’яненко Тетяна

Номінація «В’язання спицями»

ІІ місце – Амбарова Євгенія

ІІ місце – Апполонова Альбіна

Номінація «Художня обробка деревини»

І місце – Мандров Володимир

ІІ місце – Дубінчин Олександр

ІІ місце – Лук’яненко Тетяна

За оригінальність задуму – Колективна робота вихованців гуртка «Майстриня».

2017–2018 н.р.

ІV місце – спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя».

ІV місце – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

ІІІ місце –  Всеукраїнська патріотична гра «Джура».

КОНКУРС «ЧАРІВНІ БАРВИ ПОЛІССЯ»

Номінація «Вишивка нитками»

І місце – Лук’яненко Марія 8 кл., картина «Сільське життя»

ІІІ місце – Подоляко Наталія 11 кл., картина «Голуби миру»

Номінація «Вишивка рушників»

ІІІ місце – Зикунова Марина 11 кл. «Український рушник»

Номінація «Вишивка бісером»

ІІ місце – Подсіткина Дарія 7 кл., ікона «Тайна вечеря»

ІІІ місце – Подсіткина Дарія 7 кл., ікона «Антоніна»

Номінація «Паперопластика»

І місце – Пастухов Нікіта 7 кл. «Кульбаба»

Номінація «Художня обробка деревини»

І місце – Подоляко Наталія 11 кл. «Світильник»

ІІ місце – Лук’яненко Тетяна 11 кл. «Шкатулка»

ІІІ місце – Зикунова Марина 11 кл. «Ваза»

Номінація «Іграшкові меблі»

ІІ місце – 6 клас колективна робота.

2018-2019 н.р.

ІІІ місце – всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

ІІІ місце – спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя».

V місце – всеукраїнська патріотична гра «Джура».

Петрусьова Аліна 3 кл. – І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу ім. П.Яцика.

КОНКУРС «ЧАРІВНІ БАРВИ ПОЛІССЯ»

Номінація «Вишивка нитками»

ІІІ місце – Лук’яненко Марія 9 кл.

ІІ місце – Віннікова Олександра 9 кл.

Номінація «Вироби з природного матеріалу»

І місце – Губкін Олександр 6 кл., Івотський Володимир 5 кл.

Номінація «Гафрований папір»

ІІ місце – Савченко Діана 4 кл.

2019-2020 н.р.

ІІІ місце – Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

Щекатурин Микола 5 кл. – ІІІ місце у ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика.

КОНКУРС «ЧАРІВНІ БАРВИ ПОЛІССЯ»

Номінація «Вироби з природного матеріалу»

І місце – Єрмоченко Стас 8 кл.

Номінація «Вишивка нитками»

ІІ місце – Амбарова Євгенія 9 кл.

ІІ місце – Лук’яненко Марія 10 кл.

ІІІ місце – Віннікова Олександра 10 кл.

Номінація «В’язання спицями»

І місце – Щекатурина Оксана 9 кл.

Номінація «Поза номінаціями»

І місце – Лук’яненко Марія 10 кл.

2020-2021 н.р.

КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «ЧОРНІ КРИЛА БІДИ» до Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЄС

І місце – Савченко Діана 6 кл., молодша вікова група

ІІІ місце – Пастухов Нікіта 10 кл., старша вікова група

Учасники конкурсу – Подсіткина Даша 10 кл., Вавіло Дарина 10 кл.

Comments are closed.