Спортивні досягнення

2015-2016 н.р.

Дубінчин Олександр 10 кл. – І м. штовхання ядра.

Малярова Оксана 10 кл. – І м. штовхання ядра.

Вальков Олександр 8 кл. – ІІІ м. біг на 400 м; ІІ м. біг на 1500 м; ІІІ м. стрибок у довжину; ІІІ м. штовхання ядра.

Мандров Володимир 10 кл. ІІІ м – біг на 3000 м.; ІІІ м. біг на 400 м.; ІІ м. стрибок у довжину.

Апполонова Альбіна 8 кл. – ІІ м. біг на 1500 м.

У районних змаганнях в залік ХХІV спартакіади школярів команда НВК зайняла ІІІ місце з настільного тенісу, ІІІ місце з волейболу серед команд юнаків, ІІ місце з волейболу серед команд дівчат.

2016-2017 н.р.

Малярова Оксана 11 кл. – ІІ м. біг на 400 м.; ІІІ м. штовхання ядра; ІІІ м. стрибок у довжину.

Дубінчин Олександр 11 кл. – ІІІ м. штовхання ядра.

Апполонова Альбіна 9 кл. – ІІІ м. біг 1500 м.

Савченко Богдан 11 кл. – ІІІ м. біг на 400 м.; ІІІ м. стрибки у довжину; ІІ м. настільний теніс; І м. підтягування на поперечині.

Вальков Олександр 9 кл. – ІІІ м. штовхання ядра; І м. настільний теніс; ІІ м. у районному легкоатлетичному 4-борстві.

Мандров Володимир 11кл. – ІІ м. біг на 3000 м.

У районних змаганнях в залік ХХV спартакіади школярів команда НВК зайняла:

  • І командне місце з легкоатлетичного кросу серед школярів;
  • V місце у районних змаганнях з футболу;
  • ІІ місце у районних змаганнях зі стріт-болу;
  • І місце у районних змаганнях з волейболу серед юнаків;
  • ІV місце у районних змагання з волейболу серед дівчат;
  • ІІ командне місце з настільного тенісу;
  • ІІ командне місце у районних змаганнях серед допризивної молоді.

2017-2018 н.р.

Харченко Андрій 6 кл. – ІІ м. біг на 500 м.; Ім. в особовому заліку у змаганнях з чотирибор’я.

Івотська Наталія 6 кл.– ІІІ м. біг на 500 м.; ІІ м. в особовому заліку у змаганнях з чотирибор’я.

Вальков Олексій 7 кл. – ІІ м. біг на 1000 м.

Амбарова Євгенія 8 кл. – ІІІ м. біг на 500 м.

Вальков Віктор 6 кл.ІІ м. в особовому заліку у змаганнях з чотирибор’я.

Щекатурина Оксана 8 кл. – ІІІ м. в особовому заліку у змаганнях з чотирибор’я.

У районних змаганнях в залік ХХVІ спартакіади школярів команда НВК зайняла:

  • ІІІ місце з настільного тенісу;
  • ІІ місце з волейболу серед команд юнаків;
  • ІІ місце з волейболу серед команд дівчат;
  • ІІІ місце з міні-футболу серед юнаків;
  • ІІ місце зі стрітболу серед юнаків;
  • І місце з чотирибор’я;
  • ІІІ командне місце у першості району з кросу.

2018–2019 н.р.

Харченко Андрій 7 кл. – І м. біг на 60 м.; І м. біг на 800 м; І м. метання молота; І м. стрибки у довжину.

Івотська Наталія 7 кл. – ІІІ м. біг на 400 м.; ІІІ м. стрибки у довжину.

Вальков Олексій 9 кл. – ІІ м. біг на 1500 м.; І м. з настільного тенісу; ІІІ м. біг на 100 м; ІІ м. стрибки у довжину; ІІ м. метання ядра.

Забєло Єлизавета 5 кл. – ІІ м. Біг.

Міхальченко Павло 9 кл. – ІІІ м. біг.

Вальков Віктор 7 кл. – ІІ м. з настільного тенісу.

У районних змаганнях в залік ХХVІІ спартакіади школярів команда НВК зайняла:

  • І командне місце з настільного тенісу серед юнаків;
  • ІІІ місце з волейболу серед команд юнаків;
  • ІІІ місце у першому етапі ШВЛ України серед юнаків;
  • ІІ місце у першому етапі ШВЛ України серед дівчат;
  • ІІІ місце у першості району з волейболу серед дівчат;
  • ІІІ місце з міні футболу серед юнаків.

2019-2020 н.р.

Забєло Єлизавета 6 кл. – І м. легкоатлетичний крос; І м. чотирьох-борство.

У районних змаганнях команда НВК зайняла:

  • ІІІ місце у змаганнях з волейболу серед дівчат (Віннікова Олександра, Лук’яненко Марія, Амбарова Євгенія, Щекатурина Оксана, Подсіткина Дарія);
  • ІІІ місце з міні футболу (Глазунов Нікіта, Харченко Андрій, Вальков Віктор, Афанасенко Ігор) ;
  • І місце у змаганнях з настільного тенісу (Вальков Віктор, Харченко Андрій, Лук’яненко Марія, Віннікова Олександра) ;
  • ІІІ місце з волейболу (Харченко Андрій, Афанасенко Ігор, Вальков Віктор, Єрмоченко Стас);
  • ІІІ місце у ШВЛ серед команд дівчат та юнаків (Амбарова Євгенія, Щекатурина Оксана, Подсіткина Дарія, Глазунов Нікіта, Віннікова Олександра, Лук’яненко Марія, Харченко Андрій, Вальков Віктор, Афанасенко Ігор).

Кращим гравцем в обласному турнірі з футзалу «Різдвяний» серед юнаків 2006-2007р.н. у 2020р. визнано Харченко Андрій 8 кл.

Кращим нападником у районних змаганнях з футзалу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав присвяченого 31 річниці виведення військ із Афганістану у 2020 р. визнано Харченко Андрій 8 кл.

2020–2021 н.р.

Харченко Андрій 9 кл. – І м. біг на 1000 м.

Амбарова Євгенія 10 кл. – ІІІ м. біг на 1000 м.

Івотська Наталія 9 кл. – ІІ м. біг на 1000 м.

Гончаров Олександр 6 кл. – І м. біг на 500 м.

Забєло Єлизавета 7 кл. – ІІ м. біг на 500 м.

Харченко Яна 6 кл. – ІІІ м. біг на 500 м.

У районних змаганнях команда НВК зайняла:

  • ІІІ місце у першості району з футболу;
  • ІІІ місце у першості району з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч»;
  • ІІ командне місце у першості району з легкоатлетичного кросу.

Comments are closed.