Інформація про заклад

Навчальний заклад: Чернацький навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»  
Середино-Будської міської ради.

Рiк заснування: 1844 р.

Кількість учителів – 18 осіб.

Ліцензований обсяг здобувачів освіти 198 осіб; фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти – 68.

Мова освітнього процесу – українська.

Чернацький НВК – це двоповерхова споруда з 15 класними кімнатами і навчальними кабінетами: хімії, фізики, математики, біології, української мови, географії, історії, інформатики. Обладнано комп’ютерною технікою 1 кабінет інформатики з 6 комп’ютерами та 8 ноутбуками, є бібліотека, навчально-виробнича майстерня, спортивний та актовий зали, спортивний майданчик, їдальня (50 посадочних місць), внутрішній та зовнішній туалет для учнів. Окремо розташована котельня, також є підвал для зберігання продуктів харчування.

Для дотримання температурного режиму у 2017 році було реконструйовано опалювальну систему (збільшено кількість батарей), установлено 2 нових твердопаливних котли.

Придбано нові меблі для 3 класних кімнат початкової школи, оснащено мультимедійними комплексами кабінети фізики, інформатики. У початковій школі оснащено 3 кабінети для 1-4-х класів згідно Нових освітніх стандартів Нової української школи.

Організовано підвіз учнів з сіл Велика Берізка, Пигарівка, Лукашенкове.

На жаль заклад не обладнаний пандусом.

Заклад загальної середньої освіти Чернацький НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО» Середино-Будської міської ради освітні послуги надає безкоштовно. Додаткових освітніх послуг не передбачено.

Вакантних посад у навчальному закладі немає.

Гуртожитком заклад не забезпечено.

Територія обслуговування: територія сіл – Чернацьке, Велика Берізка, Пигарівка, Лукашенкове.

Comments are closed.