Про підсумки роботи на зимових канікулах

Звіт

Про підсумки роботи на зимових канікулах

З метою належного проведення Новорічних і Різдвяних свят та організації змістовного дозвілля дітей і молоді у новорічні та різдвяні дні, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних звичаїв і обрядів у НВК були сплановані комплексні заходи.

Під час зимових канікул з 27 грудня  2021 року по  07 січня  2022 року була забезпечена  щоденна  робота  спортивного залу, гуртка, чергування  адміністрації  та  педагогічних  працівників  у  святкові  дні. Під час проведення виховних заходів було забезпечено неухильне виконання Законів України «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення». Заздалегідь учні та батьки були проінформовані про їх проведення. В закладі було розташовано узгоджений директором план роботи НВК на зимових канікулах. Класними керівниками з учнями  було проведено інструктажі з техніки безпеки по дотриманню правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху, електробезпеки, правил масового перебування людей у приміщеннях під час новорічних свят на новорічних ялинках та вдома з урахуванням протиепідемічних заходів .

Усі учні НВК взяли участь у новорічних заходах. Так, 16 грудня  для учнів початкових класів було організовано квест «Свято Миколая»(ЗДНВР).

28.12.2021 р. для учнів НВК 1-4 класів було проведено  Новорічне свято (Вчителі початкових класів ).

29.12.2021 р. пройшло Новорічне свято для учнів 5-11 класів. ( Свиридок Т.Л.)

04.01.2022 р. організовано перегляд новорічних мультфільмів для 1-4 класів (класні керівники, педагог-організатор);проведено круглий стіл « Що треба, щоб бути лідером» з учнівським самоврядуванням (Свиридок Т.Л.)

05.01.2022 р. проведені спортивні  ігри «Волейбол» з учнями 5-9 класів (Лукяненко В.М.); ігри на комп’ютері (Картавенко О.Г.), проведено бесіду на тему «Новорічні традиції народів світу» (Свиридок Т.Л.).

 З задоволенням займались учні вокалом (Керівник гуртка : Губкін В.О.)

05.01.2022р. проведена профорієнтаційна гра для 9-11 класів (Свиридок Т.Л.), майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок(класні керівники); комп’ютерні ігри.

31.12.2020 було проведено  змагання  шашок(Картавенко О.Г.); бесіда «Історія новорічної листівки» (Картавенко Г.П.).

06.01.2022 р. проведена віртуальна подорож «Новий рік в англомовних країнах» (Платоненко А.О.); спортивні ігри «Футбол»(Лук’яненко В.М); комп’ютерні ігри (Картавенко О.Г.)

06.01.2022 р. було організовано перегляд різдвяної казки для 1-4 класів (Свиридок Т.Л.); акція «Годівниця для птахів» (Конча О.М .)

06.01.2022 р. проведено годину спілкування «Дерево починається з коріння, а людина – із сім’ї» (Свиридок Т.Л.); ігри на свіжому повітрі (класні керівники);

Всі класні керівники провели заходи згідно шкільного виховного плану на зимові канікули.

Протягом  зимових канікул у  школі  не  сталося  надзвичайних ситуацій,  Під час проведення  виховних  заходів не було  випадків  дитячого  травматизму.

              В.о. директора          М.Є. СНІТКО

Bookmark the permalink.

Comments are closed.