З наступаючим 2022 роком!

Дорогі колеги, учні!

Шановні батьки, працівники  та друзі нашого навчального закладу!

Відходить у минуле 2021 рік, але з нами залишається той досвід, досягнення та перемоги, які він приніс. Напередодні  довгоочікуваного свята дитинства — зустріч Нового року, хочеться щиро висловити величезні слова подяки всім учням і тим особливо, які досягли високих успіхів у навчанні, спорті та творчості.

Я від щирого серця дякую вам, дорогі колеги, за вашу працю, високий професіоналізм, за вашу любов до дітей, своїй професії та відданість рідному навчальному закладу.

Шановні батьки! Дякую вам за те, що  ви є нашими надійними союзниками, адже  тільки спільно ми можемо успішно вирішувати найсміливіші та найсерйозніші завдання, незважаючи на труднощі, які нам часом приносить час. Дуже дякую вам за довіру, за підтримку та розуміння значущості зв’язку сім’ї та школи.

Дорогі учні! Бажаю, щоби щороку перебування в школі був роком цікавої, захоплюючої та плідної роботи. Переконаний, ви докладете всіх зусиль для того, щоб стати освіченими та духовно розвиненими людьми. По-справжньому людина багата лише своїми знаннями, духовними цінностями, внутрішньою культурою, готовністю до саморозвитку. У нас є всі підстави вірити в вас. У ваших руках майбутнє нашої  країни.

Любі друзі! Нехай наступаючий Новий рік, що стоїть на порозі, принесе вам якомога більше амбітних планів та рішень щодо втілення, подарує вам радість та здоров’я, оптимізм та бадьорість, виконання бажань та нові значущі цілі!

Нехай у кожній сім’ї буде маленький чарівний світ, де панує атмосфера затишку та тепла, взаємного кохання, надії. У ваших силах зробити життя яскравим і барвистим, повним щастя, миру і добра.

З наступаючим 2022 роком!

В.о. директора      Чернацького НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів — ЗДО»

Bookmark the permalink.

Comments are closed.