Звіт про підсумки проведення Тижня знань безпеки дорожнього руху

На виконання наказу по школі від 16.11.2021 р. № «Про проведення Тижня знань безпеки дорожнього руху» та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 16.11 по 22.11.2021 року проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху.

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено:

  • 11.2021 р. інформаційну хвилинку «Безпека на дорозі – безпека життя».
  • Бесіди, години класного керівника, виховні години, лекції, цільові дитячі профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно».
  • Батьківські збори щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
  • Поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

У 5-9-х класах вчитель основ здоров’я Конча О.М, провела уроки на тему «Безпека на дорозі», на яких учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Вчителі української мови Свиридок Т.Л. та Снітко О.М. організували написання тематичних диктантів.

Бібліотекар Картавенко Г.П. організувала тематичну виставку в шкільній бібліотеці «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»

В роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

Класні керівники використовують сучасні форми та методи навчання, що активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню у них інтересу до вивчення правил дорожнього руху.

Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

З учнями закладу було проведено роботу про запобігання можливим випадкам накладання сторонніх предметів на колію, знаходження на коліях сторонніх предметів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.