Звіт про заходи до Дня Гідності та Свободи

Звіт про заходи до Дня Гідності та Свободи

З метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в нашій школі були проведені тематичні заходи.

 

Відбулися круглі столи на тему: «Герої нашого краю-патріоти України, єдиної суверенної держави», «Герої Небесної сотні», де учні 9-х класів змогли вислови ти свої думки щодо подій Євромайдану. Також було проведено лекції на тему: «Герої сьогодення», «Подвиг, що непідвладний часу», патріотично –інформаційну годину спілкування «Від Революції Гідності до Країни гідності».

Відбулися уроки-диспути на тему: «Герої – хто вони», «Що означає бути гідним?», «Культура людської гідності». Учні активно долучилися до обговорення подій Революції Гідності, подискутували та висловили свої позиції.

Було створено інформаційні стіннівки, що відображають події Революції Гідності та подвиг героїв Небесної сотні. Відбулась виставка малюнків «Ми за мир», «Пишаюся тобою, Україно!».

У бібліотеці проходила виставка книг та огляд періодичної преси, присвячені Дню Гідності та Свободи.

Відбувся показ документальних фільмів: «Зима, що нас змінила», «Революція Гідності».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.